• Telefon:

    06/69 335-123

  • Email:

    SZEKCSOISKOLA@GMAIL.COM

  • E-napló
Időpont Program Felelős

Augusztus

27. Alakuló értekezlet Baloghné
28. Javítóvizsgák Baloghné
29. Tankönyvosztás, pályázaton nyert iskolatáskák kiosztása Tankönyvfelelős
29. Tűz- és balesetvédelmi tájékoztató Baloghné
29-30. Órarend, ügyeleti rend, munkaközösségi értekezletek, munkatervek el/előkészítése Munkaközösség-vezetők
29-30. Tantermek dekorálása, év eleji adminisztráció Minden pedagógus
31. Évnyitó értekezlet Baloghné

Szeptember

3. Tanévnyitó Baloghné Osztályfőnökök
Tűz- és balesetvédelmi tájékoztató
3. Elsős szülői értekezlet Skaliczki Judit
3. Ebédeltetési igények felmérése Iskolatitkár
  Ebédeltetési rend elkészítése Munkaközösség-vezetők
07.márc Szakköri igények felmérése, szülői beleegyezések Érintett pedagógusok
07.ápr Szülői értekezletek Osztályfőnökök
6. Liptódi kirándulás Schmidt G.
10. SZK ülés Baloghné
11. Lovasprogram elindítása Zerényi Tilda
13. 4-5.óra (3.,6. o.) első DADA fogalalkozás Osztályfőnökök
13. 4-5. óra (4.,5.oszt.) első drámapedagógiai foglalkozások Testnevelőtanár
17-ig Tanmenetek, munkatervek leadása Munkaközösség-vezetők
21. Uszodaprogram beindítása Skaliczki Judit
  MMR oltás (6.o.) Baloghné
17-19. Határtalanul kirándulás Baloghné
22. 14.00 Szüreti bál Liliomné P. Judit, Lászlóné
24 – 1. Magyar népmese napja – meseprojekt Schmidt G.
26. Predács Iván atlétikai verseny Testnevelők
27. Autómentes világnap: kerékpártúra Kis-Gadóné
28. Projekt: Katica tanya Emmertné
folyamatos Színházbérletek vásárlása – kísérők beosztása Lászlóné Szőke Csilla
folyamatos Levelezős versenyek beindítása Érintett pedagógusok

Október

1. Munkaértekezlet Baloghné
2. Tárogatóművész rendhagyó órája Baloghné
  Hulladékgyűjtés – papír, elektronikai Baloghné
5. Aradi vértanúk emléknapja: megemlékezés Lászlóné
10. Helyi mezei futóverseny Kis-Gadóné
13. Mecsek-túra Treutz László
16. Alsós színház Lászlóné
  DI-TE védőoltás (6.o.) Baloghné
  HPV Baloghné
18. Fölsős színház Lászlóné
  Idősek napja – köszöntő műsor Zerényi T.
  Könyvtárhasználati verseny (helyi) Schmidt G.
  Óvónők látogatása az 1. osztályban Skaliczki J.
19. Osztályszintű megemlékezések az 1956-os forradalomról Liliomné Pávkovics Judit
25. Ecc-Pecc együttes műsora az óvodásoknak, alsósoknak Schmidt G.
26. DIFER méréssel érintett tanulók jelentése Baloghné
29 -31. Őszi szünet Baloghné

November

folyamatos Gondoskodás a madarakról Treutz László
5. Szünet utáni első tanítási nap Munkaértekezlet, műhely Fogadóóra Baloghné
  Védőnői/orvosi szűrővizsgálatok megkezdése Baloghné
  Gyalogtúrák Kis-Gadóné
  Illemtani vetélkedő a felső tagozat számára Schmidt Gabriella
9. Márton nap Holczerné
10. Erntedankfest, őszi játszóház Baloghné
15. Alsós színház Lászlóné
20. Fölsős színház Lászlóné
  Népdaléneklési verseny Paczáriné
  Faluismereti vetélkedő Schmidt Gabriella
  Játékos nyelvtan – háziverseny felsősöknek Lászlóné Szőke Éva Csilla
23. Adatszolgáltatás a tavaszi mérésekhez Baloghné
-től Mikulásig „Kíváncsi Mikulás”- játékos feladványok minden tantárgyból Felsős munkaközösség
28. Mohácsi asztalitenisz verseny Testnevelők
30-ig DIFER mérések elvégzésének határideje Skaliczki
30-ig Bukásra állók szüleinek értesítése Baloghné

December

3. Munkaértekezlet, műhely Baloghné
  Termek ünnepi dekorálása Osztályfőnökök
6. Mikulás nap: óvoda, iskola, idősek Mikulás disco Zerényi Tilda DÖK
  Váltóversenyek Kis-Gadóné
  Helyi sakkverseny Kis-Gadóné
8. Asztalitenisz megyei verseny Testnevelők
12. Úszás B (térségi) verseny Testnevelők
14. Varázsóra: karácsonyváró kísérletek Schmidt G.
18. Játékos sportverseny Testnevelők
20. Játszóház: advent Liliomné
21. Karácsonyi ünnepség – színjátszók Lászlóné
22. Zeneiskolások karácsonyi koncertje Alföldi Balázs
27.jan.02 Téli szünet  

Január

3. Téli szünet utáni első tanítási nap  
  Váltóversenyek Kis-Gadóné
21-23. Mohácsi sakkverseny Kis-Gadóné
25. Megemlékezés a kommunista és egyéb diktatúrák áldozatairól Liliomné
25. Osztályozó értekezlet Baloghné
25. Első félév vége  
27. Megyei úszóverseny B Testnevelők
  Naplók, értesítők, beszámolók megírása Érintett pedagógusok
28. Második félév kezdete  

Február

1-ig Félévi értesítők kiadása Osztályfőnökök
4. Félévzáró értekezlet Baloghné
08.ápr Szülői értekezletek Osztályfőnökök
  Kidobóbajnokság Kis-Gadóné
  Megyei sakkverseny Kis-Gadóné
23. Farsangi bál SZK
  Nyelv-Ész verseny Emmert J.-né
  Kisfaludy napok versenyei Érintett pedagógusok
14. Alsós színház Lászlóné
21. Fölsős színház Lászlóné
14-17. Asztalitenisz országos verseny (Karcag) Testnevelők
  Simonyi Zsigmond helyesírási verseny helyi forduló Baloghné
  Zrínyi matematikaverseny Paczáriné
  Szépolvasási verseny (helyi) Schmidt G.
25. Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatai Liliomné
25.jan Pénz7 – országos témahét Kis-Gadóné
28-ig Fejlesztési tervek készítése az érintett tanulók számára a második félévre Bukásra állók szüleinek értesítése Baloghné

Március

4. Munkaértekezlet Baloghné
  Zsinórlabda-bajnokság Kis-Gadóné
8. Ákos Jánosné vers- és prózamondó verseny (társulási szint) Emmertné
8. Nőnapi köszöntés Osztályfőnökök
14. Március 15-i ünnepély Paczáriné
12. Alsós színház Lászlóné
28. Fölsős színház Lászlóné
  Térségi mezei futóverseny Kis-Gadóné
18 – 22. Fenntarthatósági témahét  
  Bemutatóóra Lászlóné
  Víz világnapja Skaliczki Judit
  Leendő elsősök szülői értekezlete Baloghné
  Helyi asztalitenisz bajnokság Molnár Árpád

Április

1. Munkaértekezlet + Fogadóóra Baloghné
  Akadályfutás Kis-Gadóné
12.aug Digitális témahét Paczáriné
16. Megemlékezés a holokauszt áldozatairól Liliomné
  HPV védőoltás (7.o.) Baloghné
  Bemutatóóra – alsós Treutz
  Helyi társulási atlétikaverseny Kis-Gadóné
15. Egyéni atlétikaverseny (térségi) Kis-Gadóné
16. Muskát József  matematikaverseny Paczáriné
17. Brodarics nyelvtanverseny Baloghné
18 – 23. Tavaszi szünet  
  Elsősök beíratása Baloghné
22. Föld napja Kis-Gadóné
  Szemétszedő akció Lászlóné
24. Atlétika csapatverseny – lány (térségi) Kis-Gadóné
25. Atlétika csapatverseny – fiú (térségi) Kis-Gadóné
30-ig Bukásra állók szüleinek értesítése Baloghné

Május

  Anyák napja Osztályfőnökök
9. Megyei atlétikaverseny – egyéni Kis-Gadóné
6 -10.. Szülői értekezletek Osztályfőnökök
10. Madarak és fák napja – akadályverseny (5-8.o.) Felsős munkaközösség
14. Megyei atlétikaverseny – kisiskolák Kis-Gadóné
22. Német nyelvi felmérés Schmidt Gabriella Holczerné
  Pécs – 5. osztály: római kor, múzeumlátogatás Liliomné
23. Kolep Gyula emlékverseny Testnevelők
  Uszodalátogatás – fürdés Skaliczki
29. Országos mérés Baloghné Treutz László
  Zenés tornagyakorlatok Kis-Gadóné
  Tanulmányi kirándulások Emmert J.-né Liliomné

Június

  Német nemzetiségi nap Schmidt G.
4. Nemzeti összetartozás napja Liliomné
  Tankönyvek begyűjtése Tankönyvfelelős
7. Osztályozó értekezlet Baloghné
  Kisiskolák országos atlétikaversenye Kis-Gadóné
13. Családi egészség- és sportnap Munkaközösség- vezetők
14. DÖK nap Liliomné
14. Tanévzáró ünnepély  
  Naplók, bizonyítványok, törzslapok, jutalomkönyvek megírása Osztályfőnökök
18-20. Beszámolók megírása Érintett pedagógusok
21. Tanévzáró értekezlet Baloghné