• Telefon:

    06/69 335-123

  • Email:

    SZEKCSOISKOLA@GMAIL.COM

  • E-napló

Mohácsi Kistérségi Atlétika csapatversenyben lánycsapatunk 3. helyezést ért el.

Tagjai:

Bicskei Alexa

Béres Blanka

Aradi Bettina

Fiú egyéni:

Mezőlaki Máté – 1. helyezést ért el egyéni összetettben.

Kolep Attila – 2. hely súlylökés, kislabdahajítás

Szántó Imre – 1. hely kislabdahajítás

Szántó László – 3. hely távolugrás

Rumann Gergő – 2. hely 60 méteres futás

Megyei atlétikaverseny:

Mezőlaki Máté – 10. hely


Vörös Balázs 5. osztályos tanuló a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulóján 4. helyezést ért el.

Gratulálunk!


Bihercz Petra 7. osztályos tanulónk a Kazinczy “Szép Magyar Beszéd” verseny megyi döntőjén 3. helyezést ért el. 


Asztalitenisz diákolimpia országos döntő!
Az idei évben 7 tanulónk jutott el az országos döntőig, melyet idén is Karcagon rendeztek. 
Egyéni eredmények:
I-II. korcsoport: Bicskei Alexa 1. helyezés
III-IV. korcsoport: Bihercz Petra 3. helyezés
Kolep Attila 7. helyezés
Csapat eredmények:
III-IV. korcsoport: Lány csapat (Aradi Flóra, Bihercz Petra, Scheppi Hanna) 6. helyezés
Fiú csapat (Kolep Attila, Mózes Máté, Szabó Ákos) csoportelsőként jutott tovább és a főtáblán estek ki.


Mecseknádasdon került megrendezésre az idei tanévben a sakk diákolimpia megyei döntője, ahol a III.-IV. korcsoportos lánycsapatunk az I. helyet szerezte meg.

Tagok: Aradi Flóra, Bihercz Petra, Varga Fanni.


Térségi sakkversenyen hat tanulónk indult egyéniben, a csapat versenyben pedig egy lány csapat indult.

Egyéni verseny eredményei:

Bihercz Rita I. kcs. – 1. hely

Béres Blanka II. kcs. – 3. hely

Bicskei Melissza II. kcs. – 4. hely

Aradi Bettina II. kcs. – 6. hely

Bihercz Petra III. kcs. – 1. hely

Aradi Flóra IV. kcs – 1. hely

Csapat verseny eredmény:

III.-IV. korcsoport lány – 1. hely (Aradi Flóra, Bihercz Petra, Varga Fanni)


Január 22-én terematlétika versenyen vettek részt tanulóink Mohácson. Iskolánkat 3 csapat képviselte.

1. csapat: Bicskei Melissza, Halász Szabina, Kovács Anna Bea, Mózes Maja – 5. helyezés

2. csapat: Aradi Bettina, Béres Blanka, Bicskei Alexa, Scheppi Hanna – 3. helyezés

3. csapat: Götli Dénes Mór, Hetényi Kristóf, Mezőlaki Máté, Salamon Csanád – 6. helyezés


Diákolimpia Megyei Döntő

Pécs 2018.12.16.

9 gyerek jutott az országos döntőbe!

Szekcsői vonatkozású eredmények:

1.hely Fiú csapat III.-IV. korcsoport

Kolep Attila, Mózes Máté, Szabó Ákos

1.hely Leány csapat III.-IV. korcsoport

Bihercz Petra, Aradi Flóra, Scheppi Hanna

2.hely Leány csapat II.II. korcsoport

Bicskei Alexa, Bicskei Melissza, Hetényi Hédi

III.-IV. korcsoport fiú egyéni B kategória

1.hely Kolep Attila

3.hely Mózes Máté

III.-IV. korcsoport leány egyéni B kategória

1.hely Bihercz Petra

2.hely Aradi Flóra

4.hely Scheppi Hanna

I.-II. korcsoport leány egyéni B kategória

1.hely Bicskei Alexa

2.hely Bicskei Melissza

3.hely Hetényi Hédi

Leány egyéni V.-VI. korcsoport B kategória

1.hely Kiss Réka

Fiú egyéni III.-IV. korcsoport A kategória

1.hely Balogh András A győztesek az országos döntőbe jutottak, ami ismét Karcagon kerül megrendezésre 2019 februárban. Gratulálunk!